Kodu > Meist

YEYANG LOGO 01.jpg

Xiamen Yeyang Stone Group on juhtiv kivitootja, mis asutati 1993. aastal ja asub kivilinnas Xiamen& Shuitou. Üle 23 aasta oleme spetsialiseerunud kivi valmistamisele. Yeyang pole mitte ainult ettevõte, vaid ka kontsern, kus on rohkem kui 20 pereettevõttet.


Alates 1993. aastast oleme investeerinud rohkem kui 10 karjääri, sealhulgas Castro valge marmor, Vermont hall marmor, must jäälillemarmor, graniit ja travertiin. 2 kaubandusettevõtte võlgade suure tugevusega& 3 kvalifitseeritud ja professionaalset tehast (üldpinnaga üle 60 000 m²;) on meie missiooniks pakkuda klientidele suurepärast teenindust konkurentsivõimelise hinnaga ja parima kvaliteediga tooteid. Meil on suur rõõm näha paljusid uusi kliente, kes saavad meie regulaarseteks partneriteks ja vastastikust kasvu klientidega viimastel aastatel.

Meil on juurdepääs paljudele uutele Hiina marmorikarjääridele ja pakume laia valikut kõige kvaliteetsemaid marmoreid, mis on valitud sadade karjääride hulgast. Paljud uued marmorid Hiinast ja teistest riikidest on loetletud meie uues marmorbaasis, pindalaga üle 60 000 ruutmeetri. Jätkame igasuguste uute marmorite toomist, et vastata klientide erinevatele nõuetele. Tere tulemast meiega ühendust võtma, kui kavatsete Hiinast uut materjali osta.

Professionaalne tarnija

-Üle 20 pere tehase

-Üle 28-aastase kivikogemuse

-Üle 30 karjääri ressurssi

-Üle 60 eksportiva riigi

-Üle 70 professionaalse projekti

-Üle 100 ühistu tehast

-Üle 280 töötaja ja müügimeeskonna

-Üle 500 aktiivse kliendi

-Ekspordiks üle 800 konteineri aastas

-Üle 1600 kivitoodete, nagu köögipinnad, vannitoa tualettlauad, insenerkvarts, plaadid, plaadid, mosaiik, sillutuskivi, seinakate, munakivi ... jne.

-Üle 5000 kivi hankimine, sealhulgas mitmesugused materjalid graniidist, marmorist, travertiinist, basaltist, sinikivist, lubjakivist, liivakivist jne.

-Üle 60000 M2 tehase

Tervitame teid, et saaksite meie kohta rohkem teada saada, kui soovite, siis võtke meiega ühendust.

-Vaadake üksikasju meie VR Linkiga aadressilhttps://www.linked-reality.com/company/11274/et


YEYANG STONE GROUP ASi kohta lisateabe saamiseks järgige :

-Meie eksportivad ettevõtted:

1. Xiamen Yeyang Imp&võimendi; Exp Co, Ltd
2. Xiamen Yiqing Imp&võimendi; Exp Co, Ltd

3. ENUOGROUPCO., LIMITED.


-Meie tehased:
1. Jiangsu Yeyangi kivitööstuse Co., LTD (marmorplaadid, mõõtu lõigatud)


2. Fujian Yuanhong ehitusmaterjalide Co., Ltd (töötasapinnad, vanity topid)


3. Shuitou Yeyangi graniidist suurte tahvlite tehas (graniidist plaadid, tööpinnad, mõõtu lõigatud)


-Meie perekonna tehased: üle 20 pereettevõttele.

Yeyangi perekonna tehased - üle 20 Hiina kivitehase pakuvad kõiki teie vajadusi.-Materjalid:
Marmor, kvarts, graniit, oonüks, basalt, kiltkivi, liivakivi, travertiin, sinikivi, tehiskivi jne.


-Peatooted:
Marmorplaadid& Plaadid, graniidist&võimendi; Marmorist GG-võimendi; Kvartsist töötasapinnad, Vanity tops, Projekteeritud mõõtu, Stone Sink& Valamu, kamin, mosaiik, PavingStone&võimendi; Trepid, sammas, skulptuur, purskkaev, haljastuskivi jne.


-MiksChooseUs?
1. konkurentsivõimeline hind:
Professionaalse tootjana oleme hinnas konkurentsivõimelised. Vahepeal oleme kohaliku tuntud tarnijana, millel on rohkem kui 20 pereettevõttet, müünud ​​regulaarselt rohkem kui 20 riiki kõige kulutasuvama hinnaga.


2. Mitu toodet:
Meie tooteid on väga erinevaid, nt graniit, marmor, kvarts, onüks, basalt, kiltkivi, liivakivi, travertiin, sinikivi, kvartsiit, tehiskivi jms. Plokid, plaadid, plaadid, tööpinnad, vanity topid, mõõtu lõigatud , Stone Sink&võimendi; Valamu, kamin, mosaiik, sillutuskivi&võimendi; Trepid, sammas, skulptuur, purskkaev, haljastus jne on kõik meie tehases saadaval. Pole tähtis, millist materjali&võimendi; mis suurust vajate, teeme selle teile.


3.Kvaliteedikontroll
Kõik tooted on meie range kvaliteedikontrolli all. Kinnitame teile, et meie pakutavad tooted on kvaliteetsed ja kvaliteetsed. Tootmise algusest kuni valmistoodete kontrollimiseni pöörame tähelepanu igale detailile ja püüame kõigest väest vigade vältimiseks hoolikalt.


4.SuurepäraneTeenus
Meie missiooniks on pakkuda klientidele koostöö ajal suurepärast täisteenust ja seda juba üle 20 aasta. Austame teid, kliente ja teie otsuseid. Yeyang Stone Group puudutab teie muret ja püüab pakkuda teile parimaid võimalusi.


5. Kohandatud disain
Kui te ei leia vajalikku spetsifikatsiooni, võtke meiega vabalt ühendust. Mis tahes kohandatud suurust saab teha vastavalt teie konkreetsetele nõuetele.


Tervitame siiralt, et iga uus potentsiaalne klient võtab meiega ühendust. Me ei paku teile mitte ainult õigeid materjale, mis põhinevad teie nõutaval kvaliteedil konkurentsivõimelise hinnaga, vaid pakume teile ka suurepärast teenust, reageerides konstruktiivsete lahendustega kiiresti. Meie jõupingutused ja teie tugi toovad mõlemale poolele kasulikku äri, mis paneb nii teid kui meid kaugemale minema.


Sa rahuldad meiega algusest lõpuni!