Kodu > Meist > Ettevõtte profiil

YEYANG LOGO 01.jpg

Xiamen Yeyang Stone Group on juhtiv kivi tootja asutatud 1993, mis asub kivi kodulinnas Xiamen & Shuitou. Üle 23 aasta oleme spetsialiseerunud kivitootmisele. Yeyang ei ole mitte ainult ettevõte, vaid ka grupp, kus on rohkem kui 20 pereettevõtet.


Alates 1993, oleme investeerinud rohkem kui 10 karjääri, sealhulgas Castro White Marble, Vermont Grey Marble, Black Ice Flower Marble, Graniit ja travertiin. Suure tugevusega tänu 2 kaubandusettevõtted & 3 kvalifitseeritud ja professionaalsed tehased (kogupindalaga üle 60,000m²;), meie missiooniks on pakkuda suurepärast teenust kõige konkurentsivõimelisema hinnaga ja parima kvaliteediga tooteid meie klientidele. Meil on suur rõõm näha, et paljud uued kliendid saavad meie regulaarseteks partneriteks ja meie klientide vastastikune kasv viimastel aastatel.

Meil on juurdepääs paljudele uutele Hiina marmorikarjääridele ja pakume laia valikut kõige esmaklassilisi marmoreid, mis on valitud sadadest karjääridest. Paljud uued marmor hiinast ja teistest riikidest on loetletud meie New Marble Base, mille pindala üle 60.000 ruutmeetrit. Me jätkame igasuguste uute marmorite toomist, et vastata meie klientide erinevatele nõuetele. Tere tulemast meiega ühendust, kui te ei kavatse osta mis tahes uut materjali Hiinast.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

Ühekordne teenusepakkuja

-Üle 20 pere tehased

-Üle 28 aasta kivi kogemus

-Üle 30 karjäär Resources

-Üle 60 eksportiva riigi

-Üle 70 Professional Projektid

-Üle 100 ühistu tehased

-Üle 280 töötaja ja müügimeeskond

-Üle 500 aktiivsed kliendid

-Üle 800 konteineri aastas ekspordiks

-Üle 1600 kivi tooteid nagu köök countertops, vannitoa edevus tops, Projekteeritud kvarts, Tahvlid, plaadid, mosaiik, teekattematerjalide, seina fassaadi, munakivi ... Jne.

-Üle 5000 Stone hankimine, sealhulgas liiki materjale graniit, marmor, travertiin, basalt, bluestone, lubjakivi, liivakivi ... Jne.

-Üle 60000 M2 Tehased

Me tervitame teid rohkem teada meile, võtke meiega ühendust mis tahes uurimise.


-Vip Ostjad Küsida ceo@china-stone-experts.com

-Vaata üksikasju meie VR Link aadressilhttps://www.linked-reality.com/company/11274/en


Et rohkem teada YEYANG STONE GROUP AS Järgi:

-Meie eksportivad ettevõtted:

1.Xiamen Yeyang Imp & Exp Co., Ltd.
2.Xiamen Yiqing Imp & Exp Co., Ltd.

3.ENUO GROUP CO.,LIMITED.


- Meie tehased:
1.Jiangsu Yeyang Stone Industry Co., LTD (Marmor plaadid, Cut-to-size)


2.Fujian Yuanhong Ehitusmaterjalid Co, Ltd (Countertops, Vanity Tops)


3.Shuitou Yeyang Graniit Big Tahvlid Factory (Graniit plaadid, Countertops, Cut-to-size)

  

-Meie pere tehased: Rohkem kui 20 pereomandis tehased.

Yeyang Pere Tehased-rohkem kui 20 Hiina Stone Tehased Supply kõik, mida vajate.


-Materjalid:
Marmor, kvarts, graniit, Onyx, Basalt, Kiltkivi, Liivakivi, Travertiin, Bluestone, Tehiskivi jne.


-Peamised tooted:
Marble tahvlid ja plaadid, graniit & Marmor & kvarts Countertops, Vanity tops, Projekti lõigatud-to-size, Stone Sink & Basin, Kamin, Mosaic, Sillutuskivid ja trepid, veerg, skulptuur, purskkaev, haljastus Stone jne

 
-MiksChoose (Sihtkoha Hoose lähedal)US?
1.Competitive Hind: 
Professionaalse tootjana oleme konkurentsivõimelised hinnas. Samal ajal oleme rohkem kui 20 peretehasega kohaliku tuntud tarnijana müünud rohkem kui 20 riiki regulaarselt kõige kulude kokkuhoiu hinnaga.


2.Multiple Tooted: 
Meie tooted on väga erinevad, nt Graniit, Marmor, Kvarts, Onyx, Basalt, Kiltkivi, Liivakivi, Travertiin, Bluestone, Quartizite, Artificial Stone jne. Plokid, Tahvlid, Plaadid, Countertops, Vanity Tops, Cut-to-size, Stone Sink & Basin, Kamin, Mosaic, Sillutuskivid & trepid, veerg, skulptuur, purskkaev, haljastus jne on kõik saadaval meie tehases. Ükskõik millist materjali ja millist suurust sa vajad, me teeme seda teile.


3.Kvaliteedi kontroll
Kõik tooted on meie range kvaliteedikontrolli all. Kinnitame teile, mida pakume, on suurepärased ja kvaliteetsed tooted. Tootmise algusest kuni valmistoodete kontrollimiseni pöörame tähelepanu igale detailile ja püüame oma parima, et vältida hoolikalt vigu.


4.ÜliheaTeenus
Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele koostöö ajal suurepärast täisteenust ning ta on seda teinud üle 20 aasta. Me austame teid, meie kliente ja teie otsuseid. Yeyang Stone Group pakub muret, mida sa muretsed ja eesmärk on pakkuda teile parimaid võimalusi.


5.Custom disain
Kui te ei leia vajalikku spetsifikatsiooni, võtke meiega vabalt ühendust. Mis tahes kohandatud suurust saab teha vastavalt teie konkreetsetele nõuetele.


Me tervitame siiralt iga uut potentsiaalset klienti, kes meiega ühendust võtab. Me mitte ainult ei tarni teile õigeid materjale, mis põhinevad teie nõutaval kvaliteedil konkurentsivõimelise hinnaga, vaid pakume teile ka suurepärast teenust kiire reageerimise teel konstruktiivsete lahendustega. Meie jõupingutused ja teie toetus toovad kaasa võidutsemise, mis paneb nii teie kui ka meid edasi minema.


Sa rahuldad meiega algusest lõpuni!