Kodu > Marmoriallikas > Countertop Standard Size

Standard suurus

YEYANG LOGO 01.jpg

Hulgimüük Köök Countertop& Vannitoa Vanity pealsed

Kivist tööpinnad on uhked, mistõttu graniit, kvarts ja marmor on kõige populaarsemad materjalid countertopi jaoks. Nad seisavad igapäevase kasutamise eest, ilma et see oleks kulunud, ja näevad välja sama suurepärased kui päeval, mil selle paigaldasite. Loodusliku kivi materjaliga toovad tööpinnad teile ainulaadse ja atraktiivse välimuse, kuna need koosnevad paljudest erinevatest mineraalidest. Insenerkvartsiga peate lihtsalt vähem aega kulutama hooldusele. Ükskõik millise kujuga need on, pakume projektidele täiuslikuks lõigatud esemeid. Seal on lihtsalt isiklik eelistus.

pakume standardseid countertops supermarketite, hulgimüüjate, jaemüüjate jaoks suurusega 108 GG; x26" või rohkem saadaval olevaid suurusi.

Ükskõik, kes te olete töövõtja, võlgnik, hulgimüüja või hulgimüüja, jaemüüja, saavad nii History Countertops kui ka teie edevuse topsid teie projekte ja ettevõtet aidata. Hospitality& Mitmepereelementide tarnija, me ei paku mitte ainult projekte, vaid ka hulgi tärnide ja kivide vannitoatarbeid, mis on mõeldud hulgimüüjatele, supermakettidele ja jaemüüjatele. Ruudukujuliste ja kumerate tärnide ja tähtede tüübid on 22 GG, x25 GG, x3 / 4 GG, 22 GG, x31 GG, x3 / 4 GG, 22 GG, x37 GG, x3 / 4&", 22 GG", x49&", x3 / 4 GG", 22&", x61 GG", x3 / 4&", jne. Saadaval on kohandatud pakett. Ajaloo tööpinnad panevad teie ettevõtte, logo, sõnad ja mida soovite.


- vaadake üksikasju meie VR Linkiga aadressilhttps://www.linked-reality.com/company/11274/et

【Vip-ostjad uurivadceo@china-stone-experts.com