Kodu > Uudised > Sisu

2018 Katted Atlanta, GA-YEYANG Stone ootab siit

Apr 18, 2018

Käesolevaga kutsume siiralt sind ja teie ettevõtte esindajaid külastama meie paketti USA katete laeval, mis toimub 8.-11. Mail 2018. a.. Siin näidatakse meie kuumad müügi- ja uustulnukaid. Mul on suur rõõm kohtuda näitusel.

 

YEYANG KIVIK Kabiininumber: Hall B1-536 / 538/540

Aadress: Georgia maailma kongressikeskus Atlanta, GA

Meie peamised tooted: kvartsplaadid, kvartsist voodilinad, uus marmor, graniidist tahvlid
001 COVERINGS 2018 YEYANG.jpg

Umbes katted 2018

 

Millal: 8.-11 . Mail 2018

Kus: Georgia maailma kongressikeskus, Atlanta, Georgia, USA

Kivi materjal: keraamika, marmor, graniit, looduskivi, plaatide tööstus ja katted jne

F requency:   Katted 2018 korraldatakse igal aastal.

Skaala:   Selle aasta aastakoosolek Atlanta saab tõenäoliselt ligikaudu 25000   osalejad.

Sündmuse tase:   juhtiv rahvusvaheline mess

O rganizer :   Taffy ürituste strateegiad.MIA BSI

5ad6e2be2b982.png

Meist:

Alates 1993. aastast oleme investeerinud üle 10 karjääri, sealhulgas Castro White Marble, Vermont Grey Marble, must jäälille marmor, graniit ja travertiin. Meie suureks jõuks on 2 kaubandusettevõtjat ja 3 kvalifitseeritud ja professionaalset tehast (kogupinnaga üle 60 000 m²); meie missiooniks on pakkuda meie klientidele kõige konkurentsivõimelisema hinnaga ja parima kvaliteediga tooteid suurepärase teenindusega. Meie suur rõõm on näha, et paljud uued kliendid on saanud meie regulaarseteks partneriteks ja viimaste aastatega klientide vastastikuse kasvu.

Meil on juurdepääs paljudele uutele Hiina marmorist karjääridele ja meil on lai valik valikut sadama karjääridest valitud kõrgemaid marmorit. Meie uues marmorist aluspinda, mille pindala on üle 60 000 ruutmeetri, on loetletud paljud uued marmorist tooted Hiinast ja teistest riikidest. Jätkame klientide erinevate nõuete täitmiseks igasuguseid uusi marmoreid. Tere tulemast võtke meiega ühendust, kui soovite osta Hiinast uusi materjale.