Kodu > Uudised > Sisu

Kvartsplaatide ostmise juhend

Nov 24, 2017

Kas teie muru vajab kapitaalremonti või teie saali tekki vajab natuke elegantsi, on välistingimustes kasutatav plaat suurepäraseks materjaliks oma siseõue ja tagahoovaks. Ja olenemata teie ees olevast projektist on suhteliselt lihtne leida ideaalne plaat oma disaini eesmärkide saavutamiseks. Siin on tegurid, mida tuleb kaaluda, kui on aeg valida oma järgmise välise projekti plaat:

650x187xquartztiles.jpg.pagespeed.ic.q00PIkwawu.jpg

l   Mine koos Wood-Look'i plaadiga

l   Mõtle looduskivi

l   Pöörake (või helistage) ala

Ideaalne valik, kui otsite kaasaegse põrandaplaati, mille puhul on kvartsplaatidel ainulaadne süüteküünal, mis säravad ja säravad nagu miski muu. Pole ime, et neid kasutatakse üle maailma mainekates projektides, alates Dubai metroost kuni luksushotellideni, lennujaama tollimaksuvabalt ja Disney kauplustes.

Kvartsi värv ja stiil on täiesti hingekosutav. Kõigile stiilile ja perele on keraamilised plaadid. Sõltumata sellest, kas valite särav must või valge plaat, et teha stiilne välimus või lisada seinadesse erksad värvid, on piirid lõputud.

Kui soovite proovida oma kvartsplaate oma olemasolevate esemetega sobitada, veenduge, et värv on õige, enne kui tellite plaadi proovile plaatide poodi või tellite mõned plaatide proovid. Kui teil on mitu värvi kõhklemine, asetage mõned proovid ümber ja libistage need sileda piirkonna seinale. Pikka aega värvide vaatamine annab neile võimaluse harjuda, mis aitab teil otsustada, milline teile meeldib ja soovite oma kodus olla.

Real Deal

YEYANG STONE asutati 1993. aastal koos väikese tehasega koos meie püsiva pühendumisega sellele tööstusele enam kui 20 aastaga. Yeyang Stone on nüüd oma 3 kvalifitseeritud ja professionaalse tehasega rühm (kogupindalaga üle 60 000 m²) ja 3 kaubandusettevõttega , üle 20 perefirma.

Oleme investeerinud üheks kvartsiks 2013. aastal loodud tehased, mis loodi aastal 2012, oli meil üks aasta, et katsetada seda tehast ja investeerida kolmest aktsionärist üheks. Sellel tehasel on 2 suurepärase populaarse populaarse kvartsvärvi jaoks 2 pressimisliini, kuna meie peamine turg on nende majanduse jaoks mõeldud kvartside külalislahkuse ja mitmekultuuriliste projektide jaoks.

Paigaldamine

Me arvame, et on soovitatav veenduda, et teie tilingil on kogemusi kvartsplaatide paigaldamisel. Kvartsplaadid tuleks paigaldada lateksil põhineva kleepainega, kõik lõiked tuleks teha märgade teemantteradega. Meie kvartsplaadid on tehases eelnevalt suletud, kuid kui soovite, siis ei kahjusta neid uuesti.