Kodu > Uudised > Sisu

White Marble Effect põrandaplaadid

Dec 28, 2017

Ajatu valge marmorist põrandaplaadid   kunagi ei lähe moest välja - kasutage neid ilusaid looduslikke plaate, et luua keerukas vaade põrandatele ja seintele

Valge marmorikogu toob eristuse ja elegantsi igasse ruumi. See seeria võimaldab põranda- ja seinaviimistlusvõimalustega täita marmorist välimust ilma hinnakirjata.

Valge marmorist põrandaplaadid pakuvad teist kvaliteetset valikut

Allpool toodud pilt näitab, kuidas kogu piirkond on kena ja kerge ning see võib ikkagi valgeid plaate tunda.

white-marble-effect-floor-tiles1.jpg

Carrara, modernismi ja klassitsismi vahel. Kaasaegne võtab vastu Antiik-Kreeka stiili, mille pehmed varjundid ja delikaatsed jooned annavad selge kreeka-rooma mõju. See on Carrara - eksklusiivne toode, mis ühendab kolmanda aastatuhande nõudmistele vastavad lahendused, mille ilmselge lihtsus on tsivilisatsioon, mis pani aluse meie olemasolule.

white-marble-effect-floor-tiles2.png

Volakase valge marmor on Pärit Kreeka valge ja halli marmor. Samuti nimetati nimeks Branco Volakas, Dramas White, Makedoonia Valge, Volakase Draama Valge, Volakase Dramase Valge, Volaka Valge, Volakase, Volaka White Marble, Jazz White Marble. Pinnaviimistlus, mida tavaliselt tuleb kasutada poleeritud, tükeldatud jne. Kasutatakse põrandaplaatide, sisekujunduste jaoks kõikide projektide jaoks .

white-marble-effect-floor-tiles3.png

Unikaalne Viola Valge marmor on Türgi päritolu, see esitleb eeterlikku kaunistust. Muutuvate suundumuste tõttu võtavad arhitektid huvi selle marmori järele hotellindus-, kaubandus- ja külalislahkuse disainis, mis on ideaalne põrandakatte, seinte ja vannitoa plaatide jaoks.


Kas soovite rohkem teada saada?

Kui te kaalute selle teema valget põrandat või variatsiooni ja soovite rohkem teada saada , siis ühendage yeyang, Xiamen Yeyang Stone suure tugevusega tänu 2 IMP & EXP firmadele ja 3 kvalifitseeritud ja professionaalsele tehasele (kogupindala üle 60 000 m2 ) 20 pere tehased rohkem kui 100 coopetative tehases. Marble Factory   Asukoht: Nantong (1-tunnine sõiduauto Shanghaisse ja 2,5 h kaugus Pudongi lennujaamast) , siis tule ja näe meid. W- hite marmorist efekti põrandaplaate ilu saab hinnata ainult esmakordselt